KONST / Litografier / Färglitografi 16495253
nr 1649 5253
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Signerad, numrerad 29/240. Färglitografi, bildmått: 33x37 cm, yttermått inklusive ram: 50x53 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 oktober 2024
kl 19:37:21
100 kr
150 kr
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström